Kontakt presse og kommunikation

Presseafdelingen kan altid kontaktes på 61 62 49 49 (ikke sms)

Presse

  • Line Ernlund
    Line ErnlundPressechef

    +45 61 62 54 65

    line.ernlund@ft.dk

    • Inger Schroll-Fleischer (BARSEL)
      Inger Schroll-Fleischer (BARSEL)Presserådgiver

      +45 61 62 41 45

      inger.schroll-fleischer@ft.dk

      • Peter Bollerup Andersen
        Peter Bollerup AndersenPresserådgiver

        +45 61 62 50 45

        peter.andersen@ft.dk

        • Jens Holmberg
          Jens HolmbergPresserådgiver

          +45 61 62 50 62

          jens.holmberg@ft.dk

          Kommunikation

          • Katrine Hertz Mortensen
            Katrine Hertz MortensenKommunikations- og kampagnechef

            +45 61 62 42 38

            katrine.mortensen@ft.dk

            • Christoffer Lindhardt More
              Christoffer Lindhardt MoreAkademisk Student

              +45 61 62 30 86

              christoffer.more@ft.dk

              • Marcus Stoltze
                Marcus StoltzeKommunikationskonsulent

                +45 61 62 30 87

                marcus.stoltze@ft.dk

              Pressefotos

              Pressefotos

              Hent designmanual og Logopakke samlet (zip-fil)

              Hent designmanual og Logopakke samlet (zip-fil)