Bestyrelse

Hasna Eggers, formand
Email: hasnaeggers@outlook.com
Telefon: +45 2721 2164

John Larsen, næstformand
Elna Krogager, kasserer
Lasse Dahl Hansen, bestyrelsesmedlem
Torben Hærslev, bestyrelsesmedlem
Kaare Pedersen, bestyrelsesmedlem
Susanne Roed von Qualen, bestyrelsesmedlem

Lokalforeninger

Aabenraa Lokalforening

Torben Nielsen, formand
Email: torbenn639@gmail.com
Telefon: +45 6130 2014

Esbjerg Lokalforening

Marianne Mørk Mathiesen, formand
Email: marianne.m.mathiesen@gmail.com
Telefon: +45 2869 7900

Peter Nikolajsen, næstformand
Email: nikolajsen2013@live.dk
Telefon: +45 4021 8475

Bestyrelse:
Henrik Dahl, medlem af Folketinget
Thomas Dyring
Michael Borup
Daniel Holm Hansen
Lasse Dahl Hansen

Fredericia Lokalforening

Kontakt storkredsformanden:

Hasna Eggers
Email: hasnaeggers@outlook.com
Telefon: +45 2721 2164

Haderslev Lokalforening

Kontakt storkredsformanden:

Hasna Eggers
Email: hasnaeggers@outlook.com
Telefon: +45 2721 2164

Kolding Lokalforening

Martin Schuh, formand
Email: Martin@interphone.dk
Telefon: +45 4040 9607

Mikkel Pedersen, næstformand
Email: Mikkelnp16@gmail.com
Telefon: +45 4036 9273

Sønderborg Lokalforening

Dorthe Wildt Nielsen, formand
Email: DortheWildt@outlook.dk
Telefon: +45 4225 2922

Tønder Lokalforening

Birthe Frikke, formand
Email: bfrikke@os.dk
Telefon: +45 2144 1143

Jan Agermose, næstformand
Email: jan@agermose.dk
Telefon: +45 2894 9714

Varde Lokalforening

Hasna Eggers, formand
Email: hasnaeggers@outlook.com
Telefon: +45 2721 2164

Vejen Lokalforening

Alvin Lykke, formand
Email: a.lykke@jubii.dk
Telefon: +45 3013 0584

Vejle Lokalforening

Lena Uekermann, formand
Email: lena_uekermann@hotmail.com
Telefon: +45 2398 7868