Alex Vanopslagh
Landsformand og medlem af Folketinget
alex.vanopslagh@ft.dk

Emil Lykke Jensen
Organisatorisk næstformand
emil@emillykkejensen.dk

Helle Von Wildenrath Løvgreen 
Organisatorisk næstformand og formand for Københavns Storkreds
von_wildenrath@hotmail.com

Aksel Tarras Madsen
Formand for Nordsjællands storkreds
atm@tarras.dk

Carl Andersen
Valgt af landsorganisationen
carl-er-mig@hotmail.com

Carsten Frederiksen
Formand for Københavns Omegns Storkreds
mrcarstenfrederiksen@hotmail.com

Carsten Grønning
Formand for Bornholms Storkreds
carsten@nbr.dk

Claus Toksvig
Formand for Vestjyllands Storkreds
ct@workstep.dk 

Hans Petter Dalen
Valgt af landsorganisationen
hp@la-roskilde.dk

Henrik Dahl
Medlem af Folketinget
Henrik.Dahl@ft.dk

Ida Tokehøj
Formand for Fyns Storkreds
pelletokehoj@gmail.com

Katja Møller 
Valgt af landsorganisationen
Katja@la-kbh.dk

Kenneth Skatka Hammer 
Formand for Nordjyllands Storkreds
kenneth@skatkahammer.dk

Kim Lindsø Thelin
Formand for Sjællands Storkreds
lindsethe@privat.dk

Lasse Mandal
Valgt af landsorganisationen
lassemandal@gmail.com

Lars Berg Andersen
Valg af landsorganisationen

lars.berg.andersen@liberalalliance.dk

Lasse Dahl Hansen
Valgt af landsorganisationen
lasse.hansen.1986@gmail.com

Morten Rugholm
Formand for Østjyllands Storkreds
mortenrugholm@gmail.com

Nikolaj Steffenauer
Formand for Sydjyllands Storkreds
nikolaj@steffenauer.dk

Ole Birk Olesen
Medlem af Folketinget
Ole.Birk@ft.dk

Ole Holleufer
Valgt af landsorganisationen
ole@holleufer.dk

Signe Bøgevald Hansen
Formand for Liberal Alliances Ungdom
signeboegevald@gmail.com

Steffen Larsen
Valgt af landsorganisationen
el.ste@hotmail.com