Landsmøde 2017

Lørdag d. 22. april

Navigation 

Billeder fra landsmødet

Taler fra landsmødet

Pressekontakt

  • Katrine Hertz Mortensen
    Katrine Hertz MortensenKommunikations- og kampagnechef

    +45 61 62 42 38

    katrine.mortensen@ft.dk

    • Inger Schroll-Fleischer (BARSEL)
      Inger Schroll-Fleischer (BARSEL)Presserådgiver

      +45 61 62 41 45

      inger.schroll-fleischer@ft.dk

      • Peter Bollerup Andersen
        Peter Bollerup AndersenPresserådgiver

        +45 61 62 50 45

        peter.andersen@ft.dk

        Sociale medier, teknik og #lol

        • Kristian Malling Granov
          Kristian Malling GranovDigital Chef

          +45 61 62 42 79

          kristian.granov@ft.dk

          • Christoffer Lindhardt More
            Christoffer Lindhardt MoreAkademisk Student

            +45 61 62 30 86

            christoffer.more@ft.dk

            • Marcus Stoltze
              Marcus StoltzeKommunikationskonsulent - Digital kommunikation

              +45 61 62 30 87

              marcus.stoltze@ft.dk