Landsmøde 2017

Lørdag d. 22. april. Følg med i vores landsmøde her på siden og på #lalm17

Live-stream fra landsmødet

Live-stream oversigt

kl. 10.20: Tale ved Anders Samuelsen
kl. 13.00: Simon Emil Ammitzbøll
kl. 13.45: Merete Riisager
kl. 14.25: Thyra Frank
kl. 14.35: Ole Birk Olesen
kl. 15.40: Mette Bock
kl. 16.10: Christina Egelund
kl. 17.25: Joachim B. Olsen

Pressekontakt

  • Katrine Hertz Mortensen
    Katrine Hertz MortensenPressechef

    +45 61 62 42 38

    katrine.mortensen@ft.dk

    • Inger Schroll-Fleischer
      Inger Schroll-FleischerPresserådgiver

      +45 61 62 41 45

      inger.schroll-fleischer@ft.dk

      • Peter Bollerup Andersen
        Peter Bollerup AndersenPresserådgiver

        +45 61 62 50 45

        peter.andersen@ft.dk

        Sociale medier, teknik og #lol

        • Kristian Malling Granov
          Kristian Malling GranovDigital Chef

          +45 61 62 42 79

          kristian.granov@ft.dk

          • Christoffer Lindhardt More
            Christoffer Lindhardt MoreAkademisk Student

            +45 61 62 30 86

            christoffer.more@ft.dk

            • Marcus Stoltze
              Marcus StoltzeAkademisk Student

              +45 61 62 30 87

              marcus.stoltze@ft.dk

              17880028_1337898729582311_2002571629042743067_o