Hovedbestyrelse

Leif Mikkelsen
Formand
leif.mikkelsen@ft.dk

Mai Christiansen
Næstformand
maichristiansen@gmail.com

Aksel Tarras Madsen
Formand for Nordsjællands storkreds
atm@tarras.dk

Alex Vanopslagh
Valgt af landsorganisationen
avanopslagh@gmail.com

Anders Samuelsen
Medlem af Folketinget
anders.samuelsen@ft.dk

Carsten Frederiksen
Formand for Københavns Omegns Storkreds
mrcarstenfrederiksen@hotmail.com

Carsten Bach
Medlem af Folketinget
carstenbach@gmail.com

Christina Egelund
Medlem af Folketinget
christina.egelund@ft.dk

Lars Hammersholt
Valgt af landsorganisationen
hammersholt@gmail.com

Emil Lykke Jensen
Valgt af landsorganisationen
emil@emillykkejensen.dk

Erhardt Mogensen
Formand for Sjællands Storkreds
erhardtmogensen@mail.dk

Ida Tokehøj
Formand for Fyns Storkreds
pelletokehoj@gmail.com

Laura Lindahl
Medlem af Folketinget
laura@lauralindahl.dk

Linda Christie Andrea
Valgt af landsorganisationen
linda@andreaweb.dk

Morten Rugholm
Formand for Østjyllands Storkreds
mortenrugholm@gmail.com

May-Britt Buch-Kattrup
Medlem af Folketinget
may-britt@kattrup.dk

Mette Bock
Medlem af Folketinget
mette.bock@ft.dk

Mikkel Kruse
Valgt af landsorganisationen
mikkelkruseolsen@gmail.com

Nathali Selmeczi Leth
Formand for Københavns Storkreds
nathali_sl@hotmail.com

Lasse Grosbøl
Valgt af landsorganisationen
lasse@grosboel.dk

Ole Havskov Jacobsen
Formand for Sydjyllands Storkreds
ole@basko.dk

Rune Hjortkjær Meldgaard
Valgt af landsorganisationen
meldgaard@ejendomsadm.dk

Simon Emil Ammitzbøll-Bille
Medlem af Folketinget
simon.ammitzboll@ft.dk

Carsten Grønning
Formand for Bornholms Storkreds
carsten@nbr.dk

Claus Rasmussen
Formand for Vestjyllands Storkreds
cru@qlab.dk

Søren Nielsen
Formand for Liberal Alliances Ungdom
sn@laungdom.dk

Steffen Larsen
Valgt af landsorganisationen
el.ste@hotmail.com

Michael Andersen
Formand for Nordjyllands Storkreds
michael@ramsgaarden.dk

Villum Christensen
Medlem af Folketinget
villum.christensen@ft.dk

Thyra Frank
Bestyrelsesmedlem
sum@sum.dk